Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Műszaki menedzser. Szerinted?

Műszaki menedzser. Szerinted?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek nagyon vészes lenne ez a szak?


2011. júl. 25. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Eléggé.

A Műmenedzser az a mérnökök süllyesztője. Az választja aki képtelen egy mérnöki szakot elvégezni de mégis műszaki képesítést akar magáénak tudni...

2011. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem a legerősebb de el lehet ezzel még helyezkedni, nekem pl. Műszaki menedzser /Gazdálkodási Mérnök/ bsc oklevelem van és most nemzetközi gazdaság és gazdálkodás msc szakot kezdem el. Nem kel elhúzni az a lényeg és akár létesítmény mérnöki msc re is mehetsz ha jobban el kezd érdekelni a műszaki oldal. A legtöbbet a gépelemekkel szenvedtem 1 félév csúszás jött össze miattuk, de nem vészes.
2011. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vészes.
2011. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyenlőre lemondtam róla. Az a gond, hogy utána néztem a törzsanyagnak.. a matekkal nem is lenne olyan nagy gond (4 vagyok belőle kisebb segítséggel) a fizikával sem, de az az igazság hogy nem szeretem, nincs huzalmam hozzá. és szerintem ehhez a szakhoz bizonyos reál beállítottság kell. Most erősen szemezgetek az andragógiával.
2011. júl. 26. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:

"Most erősen szemezgetek az andragógiával."


NE!

Akkor már inkább Műmen.

Az andragógia olyan szinten felkapott büfészak lett, hogy már Dunát lehetne velük rekeszteni.

És maguk sem tudják hol fognak elhelyezkedni, a piac nem is igényel ennyi andragógust, de minden egysejtű annak jelentkezik...

2011. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Wow. Ezt nem tudtam. :D Műmen..??? az meg? :)
2011. júl. 28. 16:36
 7/7 A kérdező kommentje:
ja bocsi, leesett.. :) csak fáradt vagyok. :D
2011. júl. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!