Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a turizmus és vendéglát...

Milyen a turizmus és vendéglátás szak a veszprémi Pannon Egyetemen?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy milyen az oktatás színvonala?! Van matek ezen a szakon? Ha igen nagyon nehéz ( megjegyzem humán beállítottságú vagyok)?!

Könnyen kap az ember kolit? Milyen a diákélet?


2011. júl. 21. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon remélem, hogy ezt a kérdést nem azután teszed fel, hogy felvettek.

Igen, van matek, és kemény. Győrben legalábbis az, és nem hinném, hogy sok a különbség. Meg az hagyján, hogy matek, de statisztika, közgáz, meg minden finomság...

2011. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Annyira örülök hogy most én segithetek tavaly még én kérdezősködtem gólyaként:D

PE-gtk-s vagyok:) gazdmen.de első év naggyon hasonlo a turizmuséhoz :P

van matek.

Közgáz matek alapjai(analizis)elég kemény mert a zhkon beuro van de ha sokat tanulsz rá gyakorolsz meglehet :) 2.félévben meg valszám.az durvább de meg lehet csinálni. Tanulni kell ez a kulcs szó.

Tárgyaid amik lesznek...1félévben.

Gazdjog.pszicho.gazdszoc. Üzleti kommunikáció.analizis ugye..makro:P fincsi.én imádtam. Bár a jog nem' sikerült ...de majd szept. Újra ... Ha van kérdésed irj nyugodtan.

2011. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

úúú köszi a válaszokat!

ennyi matekos tárgy? azt hogy bírja az ember? ami engem illet mindig is kettes-hármas voltam matekból szóval para van rendesen! vagy magolással, gyakorlással kibírható a dolog?

2011. júl. 24. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!