Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha azt akarom, hogy költségtér...

Ha azt akarom, hogy költségtérítéses szakról áttegyenek államisra, milyen átlagot kell tejesíteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem csak az átlag számít,hanem a kreditek is.Ha több kreditet veszel fel mint amennyit javasolnak az első félévre akkor nagyobb rá az esély hogy átvesznek.
2011. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
jahh értem köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 21. 21:35
 13/16 anonim ***** válasza:
De azért ésszel kell felvenni a tantárgyakat.Ne akarj lehetetlent teljesíteni.Bőven elég ha mondjuk 2 tantárggyal többet veszel fel.
2011. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jaja nem is ez a célom, most hiába veszem fel, ha utána meg nem tudom teljesíteni. :)
2011. júl. 21. 21:40
 15/16 anonim ***** válasza:

hát igen

de amúgy nem olyan nehéz átkerülni csak az 1 évet muszáj kifizetni :/

tesóm pl.rosszul teljesítette az első évét,sok vizsgája nem lett meg,viszont ezeket a második évben megcsinálta,és így átvették.Úgyhogy az utolsó évéért már nem kell fizetnie :)

úgyhogy ez a 2 technika van:

a:kevesebbet teljesítesz mint amennyit kéne.Mondjuk I.félévben kevesebb tárgyat veszel fel,és azokat akkor ugye a 3.félévben "pótolod" így lehet hogy 4.félévben már áttesznek

b:több tantárgyat veszel fel I.félévben,és lehet hogy a 3.félévtől áttesznek


azt elfelejtettem írni hogy először az első év után van átsorolás,majd később félévente

2011. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
És mennyi az esélye annak aki államis és SZTE-s és mérnökinformatikus és 29 kreditje lett csak hogy bent maradjon államin? :D
2011. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!