Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg lehet buktatni az először...

Meg lehet buktatni az először tanult nyelvből?

Figyelt kérdés
valaki mondta hogy nem buktathatnak meg olyan idegennyelvből, amit abba naz évben tanulsz először..
2009. márc. 29. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ki kell ábrándítsalak: meg lehet. Onnan kezdve, hogy tananyag és osztályoznak is belőle, előfordulhat, hogy nem kapod meg az átmenőt.
2009. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez így van
2009. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos valóban így van
2009. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
gondolkozz logikusan, akkor amikor bevezették pl ált. ban a fizikát abból sem lehetett volna bukni, vagy kémia.stb. mindig van olyan tárgy amit valaki valamely évfolyamon először tanul és nincs mentség :-))tanulni kell.a nyelv sem kivétel.
2009. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

lehet, hogy csak végső esetben buktatnak, de az tuti hogy buktatnak, szóval a legegyszerűbb (én mindig ezt vallom), a tanulás

19/L

2009. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Ebben van egy kivétel: az alsó tagozat. Legalább is én tanítottam angolt, negyedikben kezdték a gyerekek. Ez négy éve volt, de akkor biztosan nem lehetett buktatni belőle. Volt, akinek 10 egyese és egy kettese volt és kénytelen voltam kettest adni neki. A gyerekek tudták is ezt, és volt olyan, hogy elővette témazáró alatt a természetismeret leckét, mert úgy sem lehet buktatni, és így legalább hasznosat csinál. Persze 5. osztályban is folytatta ezt a hozzáállást, meg is buktattam. Most az alsó tagozat még liberálisabb, szerintem ez a szabály életben maradt, de már nem tanítok, így nem biztos.
2009. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!