Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettséginél ezt a többletpont...

Érettséginél ezt a többletpontot hogy számitják?

Figyelt kérdés

ugyebár max 80 adható de nekem van 88 mert van 28 pontos nyelvvizsga, 40 az emeltre, 20 hátrányos helyzet miatt.

most tényleg levonnak 8 pontot csak h 80 legyen? vagy megadják a 88-at mivel hátrányos helyzetü is vagyok?


2011. jún. 19. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén nem mindegy, hogy levonnak 8 pontot, majd hozzáadnak 88-at, vagy eleve csak a maximálisan adható 80-at adják hozzá az eredményedhez?
2011. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon nem különben nem kérdezném :) és ha ez számit ahhoz hogy államira bejussak akkor meg föleg nem :)))))
2011. jún. 19. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott van a kérdésedben a válasz. Maximálisan csak 80 plusz pont adható ezért csak annyit számítanak be.
2011. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de ha ez így működne akkor nekem 148 pluszpontom lenne, ami kicsit abszurd. :D
2011. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

hát nagyon nem különben nem kérdezném :) és ha ez számit ahhoz hogy államira bejussak akkor meg föleg nem :)))))


De figyelj már.

Leírtad, hogy max 80 pont.

Neked 88 pontod lenne. Mivel az összeadás asszociatív művelet, ezért teljesen mindegy az alap x pontodat csökkentik a 80-at meghaladó pontjaiddal, majd hozzáadják az elviekben lévő pluszpontodat, vagy pedig először a 88-at csökkentik 80-ra, és ezt adják hozzá az x alappontodhoz.

2011. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ajj de rossz, na mindegy...
2011. jún. 19. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem ez esetben 108 plusz pontom lenne. fasza lenne ja, csak ez nem így működik. pofon egyszerű.
2011. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
különbenis, ne a hátrányos helyzeteddel akarj bekerülni, hanem az agyaddal.............. örülj neki, hogy egyáltalán ennyit kaptál
2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!