Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyjából hogyan fognak az...

Nagyjából hogyan fognak az egyetemi ponthatárok változni a SZTE ÁJK-n?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az oldal nem a delphoi jósda. Nem is kész tényeket akarok, csak nagyjából elvégzett spekulációkat szeretnék olvasni. A SZTE ÁJK-n a jogász szak és a nemzetközi tanulmányok szak érdekelne.


Tudom, hogy a felvi.hu tele van statisztikákkal, amikből ki lehet következtetni, meg köztudott, hogy a jogi karokon csökkentik a létszámot, de gondolom az is szerepet játszik, hogy az emelt szintű érettségik és a nyelvvizsgák is lényegesen kevesebbet érnek, mint a megelőző években.


Ez azért már sok olyan tény, ami szerepet játszik, így nehéz az előző évek adatai szerint spekulálni. Azt, hogy az idei érettségik mennyire voltak nehezek, illetve mennyire fogják befolyásolni a ponthatárt, azt nem tudom megítélni.


Szeretném kérni minden rutinos, jól informált oldallátogató segítségét!


2011. jún. 13. 00:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen az államilag finanszízottak ponthatárai érdekelnek.
2011. jún. 13. 00:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senki sem tudja jobban nálad...
2011. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A felettébb velős megjegyzéseken kívül valaki valami értelmes információval tud szolgálni?
2011. jún. 24. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

hogyne, egy orákulum biztos

Amúgy nem a válaszok felettébb értelmesek, hanem a kérdésed:P

2011. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tettem fel hülye kérdést, ha normálisan végig olvassa valaki, akkor tud rá válaszolni, hogy nagyjából milyen irányba változnak a pontok. Ezt igazolja, hogy személyes beszélgetésekben már meg tudták nekem válaszolni. Úgy néz ki ezen az oldalon túlságosan elszaporodtak az önjelölt bölcselkedők meg a szájkaratésok. Szomorú ez.
2011. jún. 24. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!