Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek szerintetek,...

Mit tegyek szerintetek, maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés
Egy eléggé erős budapesti gimnáziumba járok. Kéttannyelvű tagozaton vagyok, a választott nyelv tök jól megy, és végülis a tantárgyakkal sincs baj, egyedül a matekkal. Megbuktam... A matek tanár szerint el lehet gondolkodni, hogy nem kellene -e egy gyengébb iskolába mennem, az osztályfőnököm szerint viszont jól megy a nyelv (amiért elsősorban idejöttem), és szerinte nem kellene elmennem. Mit gondoltok? Augusztusban lesz a pótvizsga matekból.
2011. jún. 12. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy tantárgy (és egy tanár) miatt ne menj el. Bár azt nem tudom hogy a többi tárgyból hogy állsz, de ha a nyelven kívül megy/megyeget a többi is, akkor ne menj. Ha azok is kevésbé mennek, akkor lehet hogy érdemesebb váltanod.
2011. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mondom épp ez az, a nyelv erős 4-es, és az idegen nyelven tanult tantárgyak is jók, meg a többi is, egyedül a matek a gázos. De hát ha a pótvizsgán is megbukok?
2011. jún. 12. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem azt hogy a nyelven kívül, hanem hogy a többi is megy-e. De várd meg a pótvizsgát akkor. Te tudod hogy végig tudod-e csinálni, vagy sem. Ha csak az az egy tárgy nem megy, lehet rajta segíteni. Korrepetáltasd magad egy ismerősöddel, vagy valami. Csak ezért ne hagyd ott.
2011. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ja, csak a matek nem megy.
2011. jún. 12. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd ott, inkább tényleg járj matek tanárhoz, mert hidd el továbbtanulásnál nagyobb az esélyed így bekerülni, mivel annyira nagy a követelményük ezeknek az iskoláknak, hogy lényegében az érettségi nem okozhat meglepetést.
2011. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!