Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a gyöngyösi Kolping...

Mit tudtok a gyöngyösi Kolping iskoláról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

gyöngyösi vagyok, a Kolping katolikus suli ahová vagy szellemileg picit gyenge elméjű emberkék járnak vagy nagyon rossz tanulók(akik alig 2-sek). Csak abban segít a suli hogy legalább valamicske szakmád legyen az életben. Suliélet: tele van kisebbséggel, megvernek , fenyegetnek

és aki ott "tanulna" azt kiközösítik rendesen bár ilyen szinte nincs is. Ami érdekes benne hogy sokan még egy ilyen gyenge suliban is képesek megbukni. Jah és a másik érdekesség hogy pont a város legjobb gimnáziuma szomszédságában található.


/nem Kolpingos voltam csak gyöngyösi diák/ és ez szerény véleményem a látottak , hallottak alapján a suliról.

2011. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz a kérdésed de úgy halottam, hogy a József Attila rossz szab!
2011. jún. 15. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igen az rosszabb tényleg, míg a Kolpingban "enyhe" dolgok folynak a József Atiila brutál suli. Szakmunkás az is, tele kisebbséggel szintén és szinte minden héten vagy a mentő vagy a rendőrség kinnt van. Volt olyan eset h egy szerencsétlen lányt lelöktek a lépcsőről és örökre lebénult. Vagy fegyverrel járkálnak suliba, füveznek a WC-ben, verik egymást, fenyegetőzés..abban igazad van h a J.A rosszabb.


Ha Gyöngyösön nézel ki magadnak sulit válassz ezek közül: Károly Róbert Vendéglátóipari, közgazdasági és idegenforgalmi szakközépiskola, Vak Bottyán János Informatikai szakközépiskola, vagy Berze Nagy János Gimnázium


Ezt ajánlom:)

2011. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2011. jún. 19. 13:25
 5/7 Bence555 válasza:
Hali!Én a budapesti kolpingba jártam.Ha vizilabdázni akarsz "akkor jó ".De akkor sem olyan jó mert pl a vizalabdások ofője ráerőszakolta az egyik vizilabdást hogy ott maradjon amikor edzésre kell mennie.A tanárok F*sszopó pl ha a telefonod véletlenül megszólal akkor elveszik és a szülőnek kell bejönni e érte.És a szülőknek csak annyi dolguk van.A kémiatanár nagyon rossz a fél iskola bukásra áll nála CSAK HA MÁR 1 VÁLASZT NEM TUDTÁL AKKOR BEÍRJA AZ EGYEST!!!!RÁADÁSUL MINŐSÍTHETETLEN HANGNEMBE BESZÉL A DIÁKKOKAL.NEKEM AZ ÖFŐM KÁROMKODOTT MIKOR ELKÉRECKEDETEM.AZ OSZTÁLYKÖZÖSSÉGEK BORZALMASAK ÖSSZES SZÓKINCSÜK KÁROMKODÁS.MÁR HATODIKUS KORUKBAN CIGIZNEK A HONLAPJUKON HAZUGSÁGOKAT ÍRNAK.ENNYI NE MENJETEK ODA!!!!!!!!!!!!!!!HA NORMÁLIS ÉLETET AKARTOK NEEEEEEEEE!
2012. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Na igen pár éve még normális suli volt mondom volt!!!

Utolsó éveimben már maga volt a pokol ha nem alkalmazkodik az ember akkor vége. Voltak jó élményeim meg rosszak de végén már már, elég szar lett most ami ott, van az már világ vége!

80% roma meg köcsög magyarok ha az ember nem probál meg úgy viselkedni ahogy, kel akkor szívás van.

2013. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet kérdezni esetleg olyat ,hogy heves megyében van e esetleg informatikai vagy számítástechnikai suli,vagy esetleg számítógép szerelő esetleg adatrögzítő?fiú ismerősnek fontos lenne..köszönöm.
2016. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!