Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1,66-ra megadják a kettest?

1,66-ra megadják a kettest?

Figyelt kérdés
Középsuli, 10. osztály, irodalom, infó szak, 2/5 piros pont, jegyek: 1 1 3
2011. jún. 5. 00:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk azt mondta Ofő,hogy 1,5-2,0 között a tanárra van bízva. Nekünk pl. a matek tanár 2,1-től adja meg a kettest.

Szóval ez tanárfüggő. Meg szokás. Szóval ha Ő alapvetően olyan.hogy megadja, akkor már azon múlik,hogy bír-e vagy nem.

Csak egy példa: a volt sulimban egy gyereket az ígérete ellenére megbuktatott (ha 2-es a TZ-je, átmegy), de tőle kb. 8 rosszabb átlagút átengedett.

Mondjuk remélem ez nem olyan gyakori eset.

Drukkolok! :)

2011. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ mindenkinek. Sajnos elírtam, tudom elég "égő", de félévkor 3-mas voltam. És minden jegyemet témazárókra kaptam.

Jó fej tanár egyébként, csak az osztályzása kicsit gyilkos... Meg "reál beállítottságú vagyok", és itt most nem az üzletláncra gondolok:P A matek, infó, programozás számtech. mennek, csak a humán tárgyak nem... ez van.

2011. jún. 5. 19:26
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
a humán tárgyak abszolút tanulhatóak, akár ötös szintig is, maximum élvezni nem fogod.
2011. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Átmentem :P Köszi a biztatást mindenkinek!:)
2011. jún. 7. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!