Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SZIE-GTK -t már biztosan...

A SZIE-GTK -t már biztosan beolvasztják a BME-GTK karába? Ez mikorra várható?

Figyelt kérdés
lesz megkülönböztetés a SZIE-ről jöttek és a BME-sek között? milyen következményekkel fog ez együtt járni?
2011. máj. 23. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Még semmi sem biztos, csak ötletelnek. Nézik a reakciókat.
2011. máj. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én SZIE-s vagyok

nem a SZIE-be akartak vmi mást bevonni?:O

2011. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt hol olvastad?? Tudtommal a Corvinust akarják beolvasztani. A SZIE azon egyetemek között van, amiket meg akarnak tartani.

Vagy van valami, amit nem tudok?

2011. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

7:10 vagyok

én is így tudtam...

2011. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A SZIE-t meg akarják tartani, de nem a közgáz képzést... Valószínűleg az ott is megszűnik, mivel rengeteg helyen képzik őket. De szerintem nem változna meg nagyon az életetek, max máshogy hívnak, és más tanárok tanítanak.
2011. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én úgy tudom,hogy a SZIE-be olvasztanak képzéseket, és a gtk-t elveszik tőle és azt a BME-hez toldják. ezt egy újságban olvastam, ahol a kormány tervezeteit sorolták. de vajon mi lesz ebből?
2011. máj. 23. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!