Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire húzós a testnevelés...

Mennyire húzós a testnevelés az orvosin? (SOTE)

Figyelt kérdés
Úgy tudom, az ÁOK-on 4 féléven át van kötelezően teljesítendő testnevelés. Azoknak, akik nem kifejezetten sportemberek, mondhatni "bénák" mennyire kibirható?
2011. máj. 15. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyetemen a testnevelés nem úgy működik, mint a közoktatásban. Választhatsz magadnak sportot, jóformán bármit, a tenisztől a pingpongon át, az ejtőernyőzésig. Nincs olyan, hogy belehal valaki :D
2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első: Én úgy tudom sotén úgy van, hogy rendes tesióra....

De nem hiszem, hogy annyira vészes lenne. Gondolom kb olyan, mint a gimis.

2011. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aha, 4 félévig kötelező, ebből az első 2 félév kötelezően rendes tesi óra, mint a gimiben. 1 óra valami gyakorlatok (pl, labdás, súlyzós, állóképességfejlesztés stb) és fél óra szabad sport. El lehet viselni, én se vagyok egy sportember, de nem vészes. Meg 2 hetente van egy óra:D nem mondom, mindig megizzadtunk, de nem gáz:P
2011. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem azért elég kemény a tesióra, de attól is függ, ki tartja... Belehalni szerintem sem fogsz, de azért elég erős, és fárasztó, pláne mikor kitalálnak minden idióta feladatot, szerintem ilyenkor még a nem bénák is bakkecskévé változnak :D
2011. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok, jó jogos:D mondjuk mi ezeket mindig elröhögtük pont ezért...:D
2011. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolyan a SOTE-n rendes tesióra van? :D De "rossz", akkor nem szóltam, bocsánat. De amúgy, én is járnék rendes tesire egyetemistakánt :D
2011. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
járjál csak, lejárhatod helyettem, azon ne múljék!:)
2011. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és fiuk-lányok együtt vagy külön vannak ?
2011. máj. 16. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyien vagytok, év elején az első egy-két órán ált. külön,mivel akkor még mindenki bemegy, aztán közben van, mikor egybe, vagy vegyesen, ha olyan az ivararány:D

De amúgy ha hiányzol, akkor azt be kell pótolni, meg vannak ilyen hülyeségek, hogy egy héten csak egyszer lehet, meg előre pótolni nem lehet, pótolni csak 3szor lehet, ilyesmi...

2011. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SOTE-n alapból betűs csoportokba vagytok osztva, ami kb 50 főt taksál, és ezen belül még van 3 kisebb csoport is. Mi első félévben mind az 50en egy tesin voltunk, de a kötelező részen, úgy az órák felében a lányok-fiúk külön voltak, a többiben együtt. A szabad részben meg mindig együtt. Második félévben már csak a kisebb csoportokból kettő tesizik együtt, és itt jobbára már mindig külön voltunk a kötelező részben, mármint a fiúk-lányok. Csak úgy mondom, SOTÉN nem a tesi lesz a legnagyobb gondod, hidd el...:D
2011. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!