Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az egyetemi órarendetek...

Milyen az egyetemi órarendetek? (Csak év elején derült ki, szeptemberben? ) Mettől meddig vagytok suliban, vannak, , üres óráitok"?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Néztem pár órarendet, ez épp a PPKE honlapján volt. Máshol ilyen rossz???


2011. máj. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell minden órára bejárni...
2011. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ebben a félévben szinte csak délutánra vettem fel órákat. Magadnak állítod össze, bár első félévben még kapsz egyet készhez, azon ne variálj, de utána jóformán olyat csinálsz, amilyet szeretnél.
2011. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt túlzsúfolt az órarendem. Akkor sz*r, ha pl van reggel 8kor egy órád és az utána következő kettő 13kor kezdődik... :S Átlag napi 3-4 órám van, azért átlag, mert van olyan napom amikor 5 előadásom van, van amikor csak 1 gyakorlat. De ez iskolánként és szakonként változik.

Én mindig magamnak vettem fel az óráim, az előadás időpontja fix, a gyakorlatokból mindig van fenn 2-3 időpont.

2011. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a legszarabb, mikor reggel van órád _(8-10), meg este(6-8). Zéháknál jó, mert van fél napod tanulni...

Az órarended olyan, amilyet összeraksz (kivéve, ahol nem te rakod össze), gyakorlatok közt válogathatsz, előadásokra meg csak akkor kell járni, ha van katalógus.

2011. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!