Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok ilyen középsulit?

Mondanátok ilyen középsulit?

Figyelt kérdés

Már teljesen eldöntöttem, hogy mi szeretnék majd lenni nagy koromban. Furán fog hangzani, de vonulós tűzoltó! Lehet, hogy azt mondják, hogy nem lehetek, de én mégis megpróbálom és az is leszek!! Tud valaki Csongrád megyében egy olyan középsulit, ahol tűzoltónak lehetne tanulni és elég jó is az a suli?? Köszönöm a normális válaszokat, ja és elítélő válaszoktól kíméljetek!

13/L


2011. máj. 10. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most szerelsz fel, akkor még 65 évesen is olthatsz tüzet. Ez a halálpálya modell.
2011. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már elhatároztam és tudom, hogy mivel jár a dolog, de tényleg nagyon érdekelne, kérlek mondjatok sulikat! Köszi!
2011. máj. 10. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen valamilyen testnevelés tagozatos iskola, kimondott tűzoltóképzés nincsen középiskolában.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2011. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, valaki tudna példát mondani? :O
2011. máj. 10. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

lányok nem lehetnek vonulós tűzoltók

volt már ilyen kérdés nézz utána

2011. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!