Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten milyen egészségügyi...

Budapesten milyen egészségügyi iskolák vannak?

Figyelt kérdés

Egészségügyi iskolát keresek Budapesten, illetve környékén. ( Dunaharaszti fele -Alsónémedi, Szigetszentmiklós,Szigethalom stb, erre fele esetleg)

Most költözünk Dunaharasztira és ezért keresek a környéken Egészségügyi iskolát.

Néztem a neten, kettőt találtam: Fodor József ( Csepel ) és Kanizsay Dorottya Sz.képző és Gimn.

Esetleg tudtok még nekem mondani iskolákat, vagy véleményeket ezekről?


2011. máj. 1. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Kanizsay-ba jártam, de felnőtt képzésre. Ezeken kívül még a Batthyány-Strattmann László SZKI. és Gimn. amit ismerek és a Bókay János Egészségügyi SZKI. és Gimn. amiről hallottam. Nézz utánuk a neten. :)
2011. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!