Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a 9. osztályba való felvéte...

Ha a 9. osztályba való felvételi kérelmet elutasították más iskolába való felvétel/helyhiány miatt, akkor is muszáj felvenniük az embert?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg, hogy az öcsém most lesz 9-es, de az egyik suliból jött a levél, hogy nem vették fel. A másik helyre akkor muszáj lesz felvenniük? Hisz ugye, ha jól tudom 18 éves koráig még tanköteles az ember. (Sajnos nem tudom mi a helyzet ilyenkor, mert nekem anno nem kellett felvételiznem/jelentkeznem.)
2011. ápr. 21. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A más iskolába való felvétel egyértelműen azt jelenti, hogy egy másik helyre már felvették, csak onnan még nem érkezett meg az értesítő levél (általában az később érkezik meg, mint az elutasító). Szóval nem kell aggódni.
2011. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akkor felvették. :D nekem ma jött és felvettek ^^

Nézzétek meg a suli honlapján hátha fenn van a végleges lista. Én onnan már tegnap tudtam, a legtöbb suli felteszi.

2011. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol van egy lakóhely szerint körzetes gimnázium, ahol fel kell vegyenek.
2011. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!