Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Jövőre leszek 8....

Mit tegyek? Jövőre leszek 8. os, így felvételiznem is kell. 13/L

Figyelt kérdés
Nekem az az álmom, hogy színész legyek. A tanáraim szerint is meg vannak a hozzá való adottságaim. Veszprémben lakom, és ki is néztem egy nagyon jó dráma szakos sulit. Csak az a baj, hogy Pesten van. Mondtam anyunak, hogy oda szeretnék menni, de semmiképpen sem akar még Pestre engedni... A jegyeim sem rosszak, és a hangom sem olyan rossz... Sok érvet felhoztam már, hogy a barátnőm nővére is odament, és ott is jó jegyei vannak, de semmiképp nem akar elengedni (mert az túl messze van, és még túl kicsi vagyok...) Mit tegyek? Segítsetek lécci! ¤-¤
2011. ápr. 21. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyísd be hogy megbízhat benned. és akkor talán lesz rá esély :)
2011. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sok ember tehetséges mégsem lesz belőle színész

van még 1 éved meg fog még változni a véleményed

nálunk is volt valaki aki színész akart lenni most meg biológiára ment

2011. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat (:

én ha nem színész leszek, akkor biológus :)

2011. ápr. 22. 07:35
 4/8 anonim válasza:
Főzz, moss magadra, tartsd tisztán magad körül a dolgokat.
2011. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ne add fel a dolgot akkor se ha most nem mehetsz még

járj veszprémi középsuliba és majd 18 évesen felvételizel színiakadémiára vagy nem tom hova

de addig is elmehetsz egy egy válogatásra, hátha felfedeznek ;)

2011. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tudom, hogy mit érzel én is 8.-os leszek és szinész akarok ne törőggy azokkal akik le akarnak róla beszélni de még biosz szak.???!!! b.-?!?? Attól függ hol akarsz színész lenni én Amerikában (és beleőrülök, de nagy mázlijuk van a 13-14 éves Amerikai színészeknek ....).

Ha magyar színész akarsz lenni gyerekjáték lesz de jobb ha Amerikában akarsz én épp ezen vok és ez a vágyam épp:

Én egy kisgimibe járok:= 5.,6.,7.,8.,9.,10.,11.,12.,13.,-ig tart és az a tervem hogy most angolból hajtok mint a szemét gimibe úgy 2-évre ki akarok menni Amerikába (most jelentkeztem suliba színjátszó körbe) És ott is azalatt a két év alatt jelentkezek valami komolyabb színjátszóba és ha mázlim van lesz belöle vmi de félek, hogy pofára esek...K.-ra elegem van , hogy azért nem lehetek Amerikában színész mert magyar vagyok??!?

2012. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és még annyi hidd el anyit nem számít az a suli nem azon múlik és ezt hidd el !
2012. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kollégiumon gondolkoztatok? :)
2012. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!