Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a Kanó Kálmán villamos...

Ha a Kanó Kálmán villamos mérnöki karra megyek tudok-e dolgozni mellette, úgy hogy ne essek ki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy nappalis egyetemista nem igazán tud úgy dolgozni, hogy abból fel is tartsa magát, főleg mérnöki karon. Lehet egy kevés munkát vállalni, de abból nehéz lesz megélni.
2011. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazság szerint egy héten 20 órát dolgoznék, úgy számoltam az elég lenne...
2011. ápr. 17. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia nappalin semmiféleképp! Nem ajánlom hogy megpróbáld mert nagyon könnyen kiesnek azok is akik nem dolgoznak mellette. Az esetleg lehet egy megoldás hogy levelezőn csinálod munka mellett. Hogyha pl az anyagiak a gondok.

Javaslom hogy nagyon figyelj oda az első évre mert a tanárok könyörtelenül belecsapnak a lecsóba úgyhogy már első héttől kezdve tanulj folyamatosan!

2011. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg, a diákmelók azért annyira nem kötöttek.

Az első évet szerintem jobb lesz tanulással tölteni, majd ha belerázódtál, utána szerintem simán fog menni munka mellett.

2011. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! segítettetek...
2011. ápr. 19. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!