Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből élnek meg ezek az...

Miből élnek meg ezek az egyetemisták?

Figyelt kérdés
Otthonról nem kapnak támogatást, messze élnek az egyetemtől, ahol tanulnak, de mégis felköltöznek albérletbe, nappalin tanulnak...
2011. ápr. 12. 20:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sok sikert! :)
2011. ápr. 13. 21:06
 12/13 anonim ***** válasza:
szoctám, ösztöndíj, árvasági segély ez kapásból több, mint 50 ezer nekem havonta. + kis biznisz... bőven el lehet héderelni.
2011. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az igényeiket lejjebb engedik, az áldozatvállalási készségeiket meg "felfejlesztik" és nagyon-nagyon motiváltak.

Azt tudom mondani, hogy aki úgy áll hozzá, hogy na én ezt-meg-ezt biztos nem tudnám feladni, az ne is próbálkozzon egyetem mellett öneltartóvá válni.

Meglepő, hogy mennyire kevéssel is beéri az ember, ha nagyon akar valamit - és az egész csak 5 évig tart.

2011. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!