Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha év végén...

Mi történik, ha év végén megbukok matekból?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy év végén meg fogok bukni, 9.-es vagyok most. Még sosem buktam semmiből, és azért merem remélni, hogy most sem fogok. De egyszerűen képtelen vagyok felfogni a matekot, bármit csinálok, egyszerűen nem értem! A fél osztály kettes mondjuk, de én még azt a szintet se tudom elérni. Mi történik, ha megbukok év végén matekból? Évet kell ismételnem?:S Ez nagy szemétség, mert minden másból átlagos/jó vagyok.
2011. ápr. 7. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus végén pótvizsgáznod kell, azaz a 9. es anyagból kérdezhetnek akármit. A nyarad elbaszod vele, mert egész végig matekot kell tanulnod. Ha sikerül a pótvizsga akkor átengednek és maradsz a régi osztályodba, ha viszont ott is megbuksz akkor újra 9. es leszel.

Természetesen pótvizsgázni nem kötelező, de ha a saját osztályodba akarsz maradni akkor erősen ajánlott.

2011. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg meg lehet tudni hogy hogy állsz? Mármint eddig milyen jegyeid vannak? Félévkor is megbuktál?
2011. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

borzasztóan állok, félévkor megkaptam a kettest úgy hogy ilyen jegyeim voltak: 3, 1, 1, 1, 2 de második félévben eddig csak két darab egyesem van, és holnap írunk egy dolgozatot, ami nem tudom, hogyan fog sikerülni.

itthon még úgy-ahogy értem az anyagot, de a dolgozatoknál teljesen elfelejtek mindent!

2011. ápr. 7. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha félévkor meg kaptad a kettest, akkor még van remény! arra kell koncentrálnod hogy több 1 est NE kapj a 2. félévben! Én ilyenkor azt csináltam hogy nem mentem be megírni azt a dolgozatot, és megvártam míg a többiek megírják majd megkérdeztem osztály társaim hogy pontosan mik voltak benne...
2011. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aki hiányzik dolgozatnál, nem írhatja meg később, vagy akkor amikor mindenki, vagy soha
2011. ápr. 7. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
majd nyáron átmész a pótvizsgán.
2011. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nos, akár kezet is foghatnánk! xD én is borzalmas vagyok matekból, de mondjuk fizikából még rosszabb XD Ne félj segítséget kérni! Anya, apa, haverok, vagy ha mégsem, akkor tanár
2011. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
anya, apa kizárva, az egész osztály hülye és a tanár egy sëggfej.
2011. ápr. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!