Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségin tényleg leviszik...

Az érettségin tényleg leviszik 10%-ra a kettes alsó határát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Aha, sőt jövőre már elég lesz csupán megjelenned, már akkor megkapod minimum a kettest.
2011. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nehogy már normálisan válaszolj... minek azt -.-"
2011. ápr. 5. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
eddig is elég volt csak megjelenni...a leges leghülyébbek is megkapják mindenhol a 2-est, sőt van hogy a 3-ast is
2011. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Oké, akkor válaszolok normálisan.


Nem, nem viszik le 10 %-ra marad a 20 %, ami hihetetlenül nevetséges. Nem a sok idióta pluszpontváltoztatás, kötelező emeltszintű, meg egyéb baromságok kellenének, hanem:


-érettségi kettes 50%-tól kezdődik.

-minimum pont az egyetemi felvételikor 320, ami összesítve két 80%-os, vagyis két ötös érettségi.

2011. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a 2-es határát is fel akarják vinni..

A kötelező emeltszintű pedig csak az egyetemre kell majd, a sima érettségihez nem, de igaz, kéne egy minimum-ponthatár emelés, de azzal a legtöbb egyetem-főiskola működésképtelenné válna....

Egy 3-mast meg egy átlagos IQ-val rendelkező ember minimum tanulással ki tud hozni(gondolok én az ilyen feladatokra mint: x2(négyzet)=25 x=? illetve a forrás alapú törire, amit most egy dogánál nulla tanulással megírtam 61%-ra(egy kis fogalmam azért volt az anyagról), illetve a magyar szövegértésre, illetve elemzés-rizsára)-

2011. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a legtöbb egyetem meg egy nemrégi nyilatkozat alapján(ha teljesítményre kapnák az egyetemek a pénzt, és nem fejkvótára), valamelyik ész azt nyilatkozta, hogy a BCE a BME az ELTE a SE a DE a SZTE a PTE és talán a Miskolci élné túl, a többiek nem.
2011. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem viszik le, hál'istennek. Nagyon gáznak kell lenned, hogy csak 20%-ot bírjál összehozni az érettségin, ép ésszel és minimális erőfeszítéssel nem lehet odáig süllyedni. A 10% már a Weöres Sándor-féle birkaiskola kategóriája lenne.
2011. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk pont azt mondták hogy felviszik 30%ra,hogy ne kapja meg minden jött-ment tanulás nélkül
2011. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én úgy hallottam, hogy 40%-tól lesz kettes, és meg is nehezítik
2011. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!