Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Másnak is ilyen sok könyvet/fü...

Másnak is ilyen sok könyvet/füzetet kell cipelnie vagy csak nekünk?

Figyelt kérdés

Én mindig látom a más suliban tanulókat iskolába menve, és ők nem hordanak ennyi cuccot magukkal.

Én úgy vagyok vele, hogy inkább berakok ezt is azt is, nem szeretek kunyizni másoktól dolgokat.

Nálunk a tanárok sohasem mondják meg mit hozz.


A magyar tanár is diktál mindig vázlatot, bezzeg amikor a könyvet nem viszem, pont akkor kell valamilyen oknál fogva.

Angolból is vihetem a 400 oldalas gyakorló könyvet, mert feladott a tanár belőle 1 oldalt... Próbáltam már úgy, hogy külön lefénymásolom/kinyomtatom, de akkor a lapokat mindig elhagyom és nem lesz meg sehol :D

Matekból holnapra is cipelhetek 2 könyvet, nem tudni, hogy pont abból fogja-e kiadni a dolgozat példáit.


Mondjuk így egyenként nem kell sok mindent az órákra hozni, de ha az embernek van napi 7-8 órája ....


2011. ápr. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

(pont 18:48-kor tetted fel a kérdést :)) )

igen, bár én még csak 8.-os vagyok, de nekünk is embertelenül sok cuccot kell cipelni a semmiért, ugyanis kb. a könyvek negyedét használjuk, de azért egyes jár, ha nincs nálad valami. :(

2011. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 8.-os vagyok, mint az előző válaszoló, és tényleg sok könyvünk van =S Meg az szokott még nagyon jó lenni, mikor egy nap van tesi+technika+egyéb órák. Ez 3 táskát jelent...

Bár nálunk elég sokan úgy oldják meg a dolgot, hogy haza se viszik a cuccot, csak ami "fontos". Szóval semmit... Napi szinten ezt hozzák fel indokként, hogy miért nincs házijuk/most miért nem tudnak felelni =D

2011. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha középiskolás vagy biztos vannak a suliban szekrények. Oda bepakolod a könyveket amiből épp nincs házi vagy nem kell tanulni és azt csak órára kell vinned
2011. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szekrények vannak, de azok a tesicuccok tárolására valók, és bárki hozzáférhet...
2011. ápr. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!