Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az index lefénymásolása...

Az index lefénymásolása mennyibe kerül az nyf-en?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
bemész, kikéred, lefénymásolod. amennyi a másolási kötség. az a te okmányod, ők csak megörzik neked. olyan nincs, hogy nem adja oda.
2009. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én még igazából nem nagyon tudom mi hogy megy, de ez az index könyv azt bizonyítja ugye, hogy melyik vizsgákat tetted már le?

Ha én nem teszem le az összeset, mert most szakot akarok váltani, de pl. már levizsgáztam jogi ismeretekből, akkor ha az új szakra felvesznek és ott is lenne ilyen vizsga, akkor ott ezt elvileg el fogják ismerni? Vagy csak akkor, ha be is fejeztem a felsőfokú szakképzést?

2009. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy elfogadják vagy nem.

intézményen belül viszonylag egyszerű, mert akkor ismerik kb. egymás óráit a tanárok, úgyhogy el tudja dönteni, hogy elfogadja-e. (ha ugyanaz a tanár, akkor mégegyszerűbb)

ha más intézmény, akkor igazolt tanmenetet, tantárgy leírás szoktak kérni és csak akkor fogadják el, ha 90%-ban megegyezik a kettő.

az viszont biztos, hogy hármas alatt nem fogadnak be semmit.

2009. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
köszi:)
2009. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!