Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvos, dietetikus? Vagy?

Orvos, dietetikus? Vagy?

Figyelt kérdés

Harmadikas vagyok,még van két évem az érettségiig eldönteni,hogy mi szeretnék lenni.Jövőre kémia és biológia fakultócióra fogok járni,de kémiából nem mennek a számolások,az elmélet jobban érdekel.Eddig orvos szerettem volna lenni,de rájöttem,hogy a két emelt és az ottani tanulás nekem idegileg sok lenni,mert a stresszt nem bírnám,nekem annyit nem ér meg.

A következő,amire gondoltam,hogy szívesen lennék dietetikus,szintén tanul bioszt és kémiát,ám gondolom nem egy orvos szintjén.Velük ellentétben négy évig tanul.Lehet,hogy ez jobb lenne nekem?

Esetleg tudnádtok olyan pályát ajánlani még,ami biosz és kémiával foglalkozik,ám mégsem olyan erős az egyetem/fősikola,mint az orvosi?

Amúgy nem vagyok rossz tanuló,négyes-ötös,de a matek meg a fizika nem igazán megy...

Előre is köszönöm!


2011. márc. 29. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
védőnő, gyógytornász, csecsemő- gyermeknevelő, OLKDA, gyógyszerész, stb... kicsit szétnézel neten sztem biztos találsz olyan szakmát ami érdekel.
2011. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs,ohgy megkérdem ki a dietetikus? Ha az leszel utána mit fogsz csinálni?

15/l

2011. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A dietetikus étrendeket állít össze,dolgozhat kórházakban pl. de lehet magán is.Segíthet fogyásban is,hívhatjuk táplálkozási tanácsadónak is.
2011. márc. 30. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lettél végül? :)
2020. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!