Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még esélyem? (Kérdésed...

Van még esélyem? (Kérdésed túl rövid blablabla. )

Figyelt kérdés

A Leövey Klára Gimi haladó angol szakára jelentkeztem és 27. vagyok a honlap szerint, viszont az a bajom, hogy csak 16 embert vesznek fel. Lehet még esélyem? Mert megnéztem a tavalyi táblázatot és láttam, hogy az utolsó felvett diák kilencven-akárhányadik volt. Arról meg nem is beszélve, hogy engem vissza sem hívtak szóbelizni (mentesültem) és még így sem vagyok benne az első tizenhatban. Hogy lehetséges ez? Elvileg nem teljesíthetett senki a szóbelin maximum ponszám fölött...

Köszi a válaszokat.:)


2011. márc. 12. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Te a listán egy összesített eredményt látsz, azt viszont nem hogy hanyadik helyen jelölték meg a többiek ezt az iskolát, így fordulhatott elő tavaly, hogy még a 90. ember is bekerült. Aki mondjuk harmadik helyen jelöli meg de felvették az első helyre ahova jelentkezett, az kicsúszik előled, így te előrébb léphetsz a sorban...
2011. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

neked is jól elmondták a tanárok

persze hogy van esélyed

2011. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

8osztályos gimis vagyok, a tanárom épphogy nem köpött le, mikor megtudta, hogy el akarok menni.

Egyébként meg láttam, hogy ki van írva, hányan jelölték meg 1. helyen meg 2. helyen... akkor ez most hogy is van? Mert elvileg a sulik nem tudják, hányadik helyen jelöltem meg őket. Vagy mégis?

2011. márc. 12. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tudják

ez a lista azért ideiglenes mert kieshetnek előled aki nem elsőnek jelölte az isoklát és azt oda felveszik

2011. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2011. márc. 13. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
én is a leöveybe jelentkeztem :) szerintme vane sélyed :) rajz szakon : 14. vagygok..németen 27. angolon: 70 valamennyi.. de amugy én is meg kaptam a max.pontot :) szóbelin....
2011. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!