Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó gimik Pesten? (bővebben lent)

Jó gimik Pesten? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából tapasztalatra is kíváncsi lennék, mert hallottam én is jó gimikről, de egyik ismerősöm se járt még Pesten gimibe, ezért kérdem.

Köszönöm előre is a válaszokat :).


2011. márc. 10. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik felére szeretnél járni, milyen suliba és milyen szakra. A legjobban elismert iskolák közé tartozik a Szent László gimnázium, a Fazekas Mihály gimnázium, és a Teleki Blanka gimnázium (személyes tapasztalat mind). Van még rengeteg gimi és szakiskola, de ezt neked kéne eldöntened, milyen szakra szeretnél járni, mennyire fontos neked az hogy hol érettségizel és ezek mellett olyan sulit válassz, ahol tudod tartani a tempót
2011. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előbb felsoroltakon kívül még az Apáczairól is jókat hallottam.
2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik kerület lenne neked jó.


Ha 4.kerület akkor: Berzeviczy Kéttannyelvű,Babits Mihály Gimnázium. A 13.kerületből még az Ady Endre Gimnázium eléggé erős,és egyben jó.

2011. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 11. 17:31
 5/5 anonim válasza:
Berzeviczit felejtsd el. babits és a könyves kálmán jó.
2011. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!