Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felsőoktatási jelentkezéshez...

A felsőoktatási jelentkezéshez való hitelesítő adatlapot hogyan kell feladni a postán?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja feladtam, de kaptam egy e-mailt, hogy nem kapták meg, így március 11-ig sürgősen pótoljam. Az előzőt elsőbbségivel, tértivevényesen adtam fel. Ez vajon miért nem volt jó?
2011. márc. 10. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
én ajánlottan, elsőbbségivel adtam fel, 2 nap múlva jött is az email hogy minden OK.
2011. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ajánlva add fel! az elsőbbségi felesleges pénzkidobás.
2011. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy a tértivevényes kavart be.... már nem emlékszem, hogy tavaly hogyan csináltam.... Na mindegy...Köszönöm a válaszokat. :)
2011. márc. 10. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tértivevényesen adtad fel, akkor vissza kellett volna kapnod az igazolást, hogy azt átvették. Vagy az egész levelet, hogy nem tudták kézbesíteni. Ha ilyet nem kaptál, akkor lehet, hogy mégsem tértivevényes volt?

Én simán ajánlva adtam fel és megérkezett.

2011. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tértivevényes volt, megvan a szelvény a feladásról... de ez nem az első eset már, hogy valamit így adok fel, és még sem tudja a posta rendesen kiküldeni és elkeverik.... Hát sebaj, még jó, hogy lehetőség van március 11. éjfélig feladni a pótlást. Ezzel remélem már nem lesz semmi baj!
2011. márc. 10. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Tértivevénynél arról kell visszaigazolást kapnod, hogy valaki átvette a levelet. Rajta kell legyen az átvevő aláírása. Ezért tértivevény.
2011. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ebből is látszik, mennyire megbízható a posta! Őszintén szólva, én semmi fontosat nem bíznék rájuk, mert nagy eséllyel elkeverik/gond lesz vele, stb.

A hasonló esetek elkerülése érdekében ajánlom az Ügyfélkapus hitelesítést. Csak egyszer kell regisztrálni személyesen, bármelyik okmányirodában, és onnantól nagyon egyszerűen használható, és ilyen gond egészen biztosan nincs vele.

2011. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Cím jó volt rajta(?)!


Oktatási Hivatal, 1380 Budapest Pf. 1190

2013. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!