Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem a legliberálisabb?

Melyik egyetem a legliberálisabb?

Figyelt kérdés
olyan egyetemet keresnék, ahol nem dúl a fasizmus, mint a legtöbb helyen, hanem liberálisok és haladó gondolkodásúak mind az oktatók mind a diákok. Fontos lenne, hogy ne rekesszék ki a melegeket, mert sajnos az ország legtöbb részében ez megy!!4 Ja, és igen: valami pénzüggyel kapcsolatos intézményt keresek, ahonnan lehet menni bankba dolgozni
2011. márc. 6. 02:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Jólvan Mr.Homár túl sok TV-t néztél, seholsem dúl a fasizmus és nincsenek ilyen baromságok.
2011. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Üdv: Swarcmuller Zakariás

2011. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább karonként lehet erről beszélni, nem egyetemenként. Rossz hír, a gazdasági karok általában konzervatívak (három ismerősöm három különböző gazdasági szakra jár, és mindenhol ez a tapasztalat). Talán a legliberálisabb kar a BTK, de onnan te nem mész pénzügyre tovább. Ha levehetnéd a szemellenződ, és elviselnél pár évet "fasiszta" környezetben, akkor olyan diplomát kapnál, ami gazdasági. Jó tanács, nézz utána mit jelent a fasiszta fogalom, mert egyáltalán nem vagy vele tisztában (és már nem az első kérdésednél)...
2011. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha nincs pénzügyi képzésből liberális, akkor szociológiából van? Mert ahhoz is lenne affinitásom, főleg azért, hogy a kirekesztett romákat megsegítsem, amit az orbán kormány nem tesz meg, sőt még nyomorúságosabbá teszi az életüket
2011. márc. 6. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Értem mire gondolsz, de az ilyen fasiszta jellegű dolgokat a Jobbik terjesztette el az országban, a jobbikosok többsége pedig nem hiszem, hogy a felsőfokú végzettséggel rendelkező emberekből kerül ki... :DD


amúgy meg én is allergiás vagyok az ilyen kirekesztő dolgokra, de egyetem választásnál biztos nem ez lesz a fő szempomtom.. arra gondolj hogy ha elvégzed a gazdasági egyetemet, tök jó munkád lesz. ilyen pedig nincs hogy egyik szakon nácik vannak, a másikon meg nem.. mindenhol vannak ostoba emberek, nem kell velük foglalkozni. Bárhova mész, meg kell találni a te társaságodat, ennyi.


Bár nagyvárosban mindig jobb a helyzet mint vidéken, szóval keresgélj valahol Pesten..

2011. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nem egyetem hanem emberfüggő. nekem is vannak meleg, cigány és zsidó imserőseim, csak ők nem hordozzák magukon a negatív sztereotípiáik jegyeit. a meleg nem jön be reggel rózsaszín szemüveggel hangos "Szióka fiúkák!" felkiálltással, a cigány nem ordibál és nem bömbölteti a mulatóst a telefonjáról, a zsidó nem néz levegőnek mindenkit akinek nem lóg ki egy köteg 20as a farzsebéből. ha te is normálisan viselkedsz (és legfőképpen elhagyod ezt a hülye liberális dumát) akkor veled is normálisan fognak viselkedni. akik nem azokat meg szard le nagy ívben... viszont ha nagy lesz az arcod akk ízekre fognak szedni és ettől nincs az a libsi iskola ami megvédene :)
2011. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!