Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi írásbeli témákat...

Az érettségi írásbeli témákat bemondjűk a rádióban?

Figyelt kérdés

Helló-szevasz :)

Az a kósza gondolat ütötte meg az agyamat, hogy több embertől is hallottam már olyat, hogy: Jajj mit izgulsz a témákat úgy is fogod tudni előre...

Nekem mint ha úgy rémlene hogy az érettségi témákat bemondják a rádióban reggel... ez igaz vagy csak én álmodtam be?

Mert ha igaz és reggel mittudom én 9kor bemondják amikor én az érettségi X-elgetős részét írom, akk szólhatok valakinek hogy halgassa meg...nekem pedig van kb 1-2 órám a fogalmazásos írásbeli előtt...tehát azalatt én futólag készülhetnék legalább gondolatokkal... HOZZÁSZÓLÁS? előre is köszi... 18/L szlovákia


2011. márc. 5. 08:28
 1/6 PT-Daniel ***** válasza:

Ha mar az erettsegi is kifog rajtad, akkor minek az neked?

Böven van idöd erettsegi közben is gondolkodnod. Tudtommal, ti ugyanakkor tudjatok meg, mint amikor nyilvanossagra hozzak.

2011. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A témákat csak akkor mondják be, amikor már elkezdődött az érettségi, tehát a tanulók bent ülnek és írják! Nem tudom mi az x-elgetős rész, én nem emlékszem ilyenre, de ahogy megmondják a témákat, mert nem nagyon tudsz telefonálgatni!
2011. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

először is köszi a válaszokat :)

1. kommentelő - azért nem irtam a helyes rovatba mert ide fél percenként jönnek válaszok, a suli rovatba meg örülök ha 2 nap után...tehát még ha hülyének is néznek ide 100x jobban megéri kiirni bármit is...ha meg észre veszik úgy is átteszik ne izgulj :) Érettségi meg, hülye nem vagyok csak magyar anyanyelvű és a szlovák nem feltétlen megy olyan szuperül mint kellene de nekem abból is KÖTELEZŐ érettségizni és örülnék ha egy jeggyel pl jobbra sikerülne mint amúgy..ha lehetséges, és képzeld el, készülök is rááá :O woOow... csak ez igy reggel eszembejutott :)


2.- köszi a választ...X-elgetős alatt azt értem amikor szövegértési feladatokat adnak (ez kb reggel 9kor van) és 4 válasz közül ki kell választani a megfelelőt... majd annak befejezése után kis szünettel, iratják a fogalmazást...

2011. márc. 5. 09:01
 4/6 PT-Daniel ***** válasza:
En meg nemet anyanyelvü vagyok, megis Magyarorszagon erettsegiztem.
2011. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor gratulálok a sikeres érettségidhez... bár akkor sem értem lenéző támadásod okát...nem gond...
2011. márc. 5. 10:44
 6/6 PT-Daniel ***** válasza:

Nem a szemelyed ellen szol. Tudom, hogy nagyon izgulhatsz, ahogy akkoriban en is.

Viszont, szamomra sajnalatos, hogy az utobbi evekben annyi csalas volt az erettsegi körül, ami teljesen leminösiti a szinvonalat.

Ha tul leszel rajta, te is egyet fogsz erteni velem, hogy nem vartak olyan sokat töletek. Viszont mennyire dühös lennel, ha mondjuk nalatok szigoru ellenörzes volt, egy masik helyen meg meg tippeket is adott a tanar es emiatt azt veszik fel helyetted arra a helyre, ahova te is jelentkeztel?

2011. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!