Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most mit lehet még csinálni?

Most mit lehet még csinálni?

Figyelt kérdés
Nost készülök gimibe.Már beadtuk az adatlapokat h ki hova jelentkezik és az ideiglenes felvételi jegyzék is elkészült.A módosító adatlap mikor lesz?Szeretnék bejelölni egy új szakot abban az iskolában ahova már jelentkeztem.Az ifő nem nagyon mond semmit...
2011. márc. 2. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak sorrendet módosítani lehet.
2011. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy már csak sorrendet módosíthatsz, új szakot nem jelölhetsz meg.
2011. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A középiskolákban nem szakok, hanem tagozatok vannak. A tanterv alapja mindenhol ugyan az, csak más órák vannak emelt számban egyik vagy másik tagozaton.

Ha már felvettek, megoldható, hogy a szüleid átkérjenek másik osztályba, úgyhogy azért annyira még nincs elveszve a dolog.

2011. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utánanéztem kicsit és ezt találtam ez a mostani módosító adatlap kitöltéséhez:Az eredetileg benyújtott Tanulói

adatlapon feltüntetett iskolák tanulmányi területeit újabb tanulmányi területekkel kiegészíthetik, illetve az eredetileg beírt tanulmányi terület

sorrendet tetszőlegesen megváltoztathatják, de szerepeltetni kell minden olyan jelentkezést, amely az eredeti Tanulói adatlapon is megtalálható.

2011. márc. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!