Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a "legkönnyebb" főiskola?

Melyik a "legkönnyebb" főiskola?

Figyelt kérdés

Az EKF-GTK gazdálkodási és menedzsment szakra járok.Mivel Pestre költözök,így szeretnék átjelentkezni egy másik főiskolába,mert pici babám van,és nem tudom onnan megoldani,hogy Egerbe is járjak és a gyerekfelügyelet is meg legyen oldva.Mikor ebbe a suliba jelentkeztem,azt gondoltam,hogy nem a legnehezebb főiskolák közé tartozik a egri,de tévedtem.Bár egész jól boldogulok itt (eddig csak a statisztikával volt gondom),de nem szeretnék valami kemény suliba járni,mert így is minimális időm van a tanulásra.A tandíjak alapján néztem az iskolákat,amik közül választanék.

1.Tomori Pál Főiskola - Budapest (kihelyezett)

2.Modern Üzleti Tudományok Főiskolája - Budapest


Esetleg ,ha van valakinek valami jó ötlete,azt is szívesen fogadom.


2011. márc. 1. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Levelezon nem tudnad folytatni az egri sulit?
2011. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A MÜTF elég népszerű, a Tomori már kevésbé :/

Hogy melyik mennyire nehéz az szerintem tanárfüggő meg sokban múlik rajtad is. Tanulni mindenhol kell, ahogy mindenhol megkövetelik a szakdogát, nyelvvizsgát és gyakorlatot is. Nézz utána melyiknek milyen (külföldi) kapcsolatai vannak, mert az sem hátrány :)

Talán a MÜTF diplomával többre mennél.

Vagy dönts a bejárás/megközelítés alapján vagy az iskola által nyújtott lehetőségek és szolgáltatások alapján (sport, tábor, tréningek, tárgyak, versenyek) :)

2011. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De azért vigyázz, hogy el is tudj majd helyezkedni a diplomáddal! Mert egy rosszabb helyen kapott diploma kevesebb értékű...
2011. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Most is levelezőn csinálom a sulit,de szinte minden pénteken és szombaton előadás van.Így sem tudok minden előadásra bemenni,mert csak az egyik nagyira tudok számítani,de még Ő is dolgozik.Tehát mindenképpen jobb lenne egy "könnyebb" ,közelebbi suli.

Esetleg a fenti sulikon kívül van valami más ötlet?

2011. márc. 2. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha mar levelezon is eleg necces megoldani a gyerekfelugyeletet es alig tudsz tanulni, miert nem varod meg mig oviba megy a pici, es utana csinalod meg a sulit nyugis korulmenyek kozott egy jobb hirnevu egyetemen, foiskolan?
2011. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Próbáld meg a távoktatási tagozatot a KJF-en! Én is úgy csinálom (sokan munka, gyerek mellett vállalták be)

Online kapod az anyagot, segítséget és félévente csak 2x kell bemenni, a többi konzultáció online zajlik.

A KJF jól felszerelt iskola, remek tanárokkal, lehetőségekkel. Igaz, fizetni kell távoktatáson, de megéri, mert akkor tanulsz, amikor van időd, sokkal kötetlenebb ez a forma, nekem bevált.

BGF-en is van távoktatás (drágább) sőt ha jól tudom már Szegeden is... :)

2011. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért nem várom meg,mert most költöztem haza külföldről,és szeretnék normális munkahelyet,ahol a minimálbértől többet kereshetek.Így addig kell tanulnom,amíg a picivel vagyok itthon.

Jó ötlet a távoktatás,bár ezen a szakon nem sok helyen van.Főleg 140 ezer/félév alatti tandíj mellett :(

De még keresgélek.

Köszönöm.

2011. márc. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!