Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha közgazdasági suliba tanulok...

Ha közgazdasági suliba tanulok mehetek máshova?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha én egy közgazdasági suliba járok de nem szeretnék ebben dolgozni akkor mehetek már féle suliba is?Pl. valami mérnöki,orvosi egyetemre vagy ez teljesen felesleges és csak valami gazdasági?
2011. febr. 24. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Belédültetnek egy chip-et és ha másik szakirány felé mész tovább akkor felrobban és neked annyi.



Hát hogyne mehetnél!!!

2011. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óha és mondd nagyon fáj amikor beleteszik a chippet? mert én nagyon félek az oltásoktól :S :D Komolyra forditva köszi szépen mert nem tudom igazábol még mi akarok lenni érdekel a pénzszakma csak elején nem gondoltam bele hogy ilyen nehéz elhelyezkedni
2011. febr. 24. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is közgazdasági középsuliban végeztem, és kertészeti egyetemre mentem tovább. :)


Első voltam.

2011. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!