Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi igazgatás: BCE...

Bencesz10 kérdése:

Nemzetközi igazgatás: BCE vagy PPKE?

Figyelt kérdés
Ugyan még csak 11.es vagyok, és van még egy évem eldönteni, hogy hova szeretnék menni, a nemzetközi igazgatás nagyon tetszik. Olvastam több helyen, hogy a PPKE-n jobb az oktatás színvonala, és a hangulat is. De viszont a BCE mégis csak egy neves egyetem. Szerintetek melyikre érdemesebb jelentkezni? Tapasztalatok a szakról? Válaszokat előre is köszönöm.
2011. febr. 23. 20:22
 1/1 pantha rhei ***** válasza:
100%

A BCE-KIK 2012. január 1-től a Nemzeti Közszolgálati Egyetem részét képezi majd. Kíváncsian várjuk mit hoz a jövő az új struktúrában.


Kérdésedre válaszolva, én úgy gondolom, hogy a kormány igyekszik majd monopolhelyzetet kialakítani az igazgatási típusú szakok kapcsán. Ebből következtetve, a jelenleg a BCE keretein belül működő, a jövőben a NKE részét képező nemzetközi igazgatási szak ad használhatóbb diplomát. Legalábbis a közigazgatásban mindenképp.

2011. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!