Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótérettségivel még jelentkezh...

Pótérettségivel még jelentkezhetek továbbtanulni, vagy ki kell hagyjak egy évet?

Figyelt kérdés

Négyes-ötös tanuló vagyok, de a matekkal sajnos meggyűlt a bajom. Ki szeretnék hagyni egy évet,mivel az áhított szakhoz kell még egy nyelvvizsgát tegyek,hogy meglegyen e pont. De úgy döntöttem elkezdek egy okj-s tanfolyamot,hogy addig se teljen haszontalanul az év,viszont oda július 20. a jelentkezési határidő,és az érettségi előfeltétel.(Valaki azt mondta,hogy akkor keressek olyat ahova nem kell érettségi... olyan engem nem érdekel,konkrétan csak ez az egy.) Na, ha én nem mehetek érettségizni matekból,akkor mi van? Lehet pótlólag bemutatni eredményt,ha csak 1 tárgyról van szó?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. febr. 19. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg abban a suliban ahova mennél okjra,mert pl ahova én járok ott be lehetett mutatni pótlólag,mert az egyik osztálytársam is idejár,és őt se engedték májusban érettségizni,de mondták,ha nem jön össze az őszi se akkor viszlát.
2011. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!