Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné Gimnáziumban...

Veres Pálné Gimnáziumban milyen a szóbeli?

Figyelt kérdés
A felvételi elbeszélgetésen miket kérdezhetnek? Van itt valaki aki oda jelentkezett?
2011. febr. 19. 19:13
 1/4 anonim válasza:

Én is idén megyek ide szóbelzni, úgyhogy engem is érdekelne. Azt írták, hogy csak szövegértés. Attól nem parázok, a kötetlen beszélgetés meg semmi.

A lényeg, hogy maradj nyugodt :)

Sok sikert!

Ja, és melyik szakra mész?

2011. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A téma engem is érdekelne, humán-francia, + általános képzések. Hány pontot hoztok? Én 125
2012. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én idén jelentkeztem oda,humán tagozatra, engem is érdekelne, milyen egy szóbeli ott.

Barátnőm már volt, azt mondta, mindenki kedves, semmi nehézség nincs, csak egy kis szövegértés.

Én kedden megyek szóbelizni, 140 pontot viszek :)

2012. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
végülis akkor milyen volt a szóbeli?én ebben az évben felvételizek oda és érdekelne a dolog! : )
2013. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!