Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A rendészeti szakközépbe...

A rendészeti szakközépbe járókat tényleg kihelyezhetik két évre akárhova?

Figyelt kérdés

A párom (már másfél éve járunk) minden álma, hogy rendőr legyen és ezért egy rendészeti szakközépbe megy tovább tanulni (mert a rendőrtisztire szerinte nem vennék fel).

És mondta, hogy az egyik ilyen paragrafusban vagy miben azt írták, hogy az ott tanultaknak kötelességük elfogadni, hogy két évig kihelyezik őket akárhova gyakorlatra. Aki ilyen suliban végzett elmondaná, hogy kihelyezték-e és nem kérvényezhetett tényleg? Mindenkit kihelyeztek vagy csak néhány embert?


2008. jan. 31. 09:38
 1/8 A kérdező kommentje:
az is válaszolhat aki nem ilyen suliban végzett csak pls legyen válasz! akármi ha tud vki vmit :)
2008. jan. 31. 12:30
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez van előírva, akkor gondolom, hogy így van. De szerintem csak akkor küldik messzebb a lakóhelytől, ha az ottani rendőrség nem tudja fogadni... azért csaknem küldik az ország másik végébe az illetőt.
2008. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen bárhová helyezhetik az országban.Két éven belül csak akkor szerelhet le ha visszafizeti a tanítása költségeit, ami elég horribilis összeg.A többség 2 év után leszerel, mert rájön, hogy ez nem jó meló és nem fizetik meg.Egy kis részük elmegy az RTF-re.Nagyon kevesen maradnak.
2008. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
lehetőség szerint oda teszik ahova szeretne menni, ahol fogadják, jó ha van ismeretség vagy előre megvan hova menne, különben oda ahol kell... mostanában főleg Bp. lesz sztem ez.
2008. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
bárhová küldhetik, ahol fogadják. az, hogy xy mit akar semmit nem befolyásol, nekem cimborámat borsodból elhelyezték siófokra úgy, hogy kérelmezte, hogy maradhasson a közelbe a családi dolgai miatt... ennek ellenére mégsem...
2008. júl. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem vágom.

ha elvégzi valaki a 2 éves rendészeti szki-t.

akkor utána nem muszáj munkába állnia, hogyha az RTF-re felveszik nappalira? vagy meg kell várnia a 2 évet és ez idő alatt csak levelezőn végezheti a fősulit??? :)

2008. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Am én naon örülnék ha engem most felvennének Miskolcra az MRSZKI be de sztem nem fognak felvenni (de azért persze megpróbálom) és én nem is a fizetés miatt csinálnám hnem azért mert naon tetszik ez a hivatás...Sokan mondják is, hogy elment az eszem mikor meghallják, hogy rendőr szeretnék lenni...
2009. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen igaz,nekem is van egy ismerősőm akit pestre akartak rakni de volt egy másik lehetőség hogy egy kisebb helyre menjen vizirendőrnek addig és a kisebbet választotta kb 2 órányira az eredeti lakhelyétől.
2010. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!