Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora összeget áll az állam?

Mekkora összeget áll az állam?

Figyelt kérdés
Most kell leadnunk a tankönyvtámogatási papírokat.Gyermekvédelmis vagyok és az lenne a kérdésem, hogy így mekkora összegig ingyenes a vásárlás.Egy kicsit elfelejtettem, úgy emlékszem hogy kb 10000 környékén van.Segítsetek!
2011. febr. 13. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyermekvédelmis vagy, azaz a gyermekvédelemben dolgozol, akkor csak tudod, hol nézz utána, nem?
2011. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mivel tankönyvtámogatási papírokról van szó, valószínű hogy még diák vagyok és nem a gyermekvédelemben dolgozom.Ami meg a gyermekvédelmist illeti az azt jelenti, hogy gyermekvédelmi támogatásban részesülök xy okok miatt
2011. febr. 13. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Régebben teljesen ingyenes volt az összes tankönyv azoknak, akik jogosultak rá... Változott volna ez a rendszer?
2011. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen változott. Anno Én nyáron megkerestem a tankönyv árát 15 ezret, mert a szüleim nem tehették meg, hogy megvegyék, addig az osztálytársamnak minden ingyen volt, mert ők hárman vannak. Biztos három gyereket ennyivel nehezebb nevelni mint kettőt....ingyenélők.
2011. febr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó szerintem, hogy nekik annyival nehezebb, és hogy ingyenélők. Csak hát Magyarország népesedési válságban van, egyre kevesebben vagyunk, nincs utánpótlás. Ha valakiknek csak 1 gyereke van, akkor ez egy súlyosan csökkenő tendencia. Ha valakiknek 2 gyereke van, akkor is csak éppen magukat "pótolják", a népesség így sem nő. Csak 3 vagy több gyerekkel lehet hosszútávon megoldani ezt a problémát, és ezzel, meg egyéb támogatásokkal próbálják ösztönözni az embereket.
2011. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, figyelj azon nem kell megsértődni, hogy nem fogalmaztál egyértelműen. Gyermekvédelmisnek azt hívják, aki ezen a területen dolgozik, írtad volna azt, hogy ilyen támogatást kapsz,mindjárt világos lett volna a helyzet. Ha azt akarod, hogy az emberek ne értsék félre a mondanivalódat, akkor szokj le a pongyola fogalmazásról.
2011. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!