Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek 95,5%-o...

Szerintetek felvesznek 95,5%-os felvételivel a Leőweybe Pécsre?

Figyelt kérdés
Suliból max pontszámot viszek, a központi meg 91% lett... összességében így 95,5%-os a felvételieredmény a központival meg a sulis jegyekkel együtt. szerintetek felvesznek?
2011. febr. 13. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.. oda minimum 1000% kell...
2011. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xD kösz most akkor megnyugtattál :))
2011. febr. 13. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kell szóbeli?háát...

persze hogy elég az nagyon jó eredmény

de a jobb iskolák kérnek szóbelit is

ezt az iskolát nem ismerem

2011. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tuti felvesznek, évről évre kevesebben jelentkeznek,így már nem tud annyira válogatni a suli. én is ott tanulok,de én 4eseket vittem,és asszem 70 pont lett a központim is.. szóval ne parázz:)
2011. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: uhh köszi most tényleg megnyugodtam... babitsba nem akarok felvételizni, nagyon nem akarok. :S szorítsatok maj nekem 22-én :)
2011. febr. 13. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől érdeklődnék! A Babits egyáltalán nem is jutott eszedbe? És miért döntöttél a Leöwey mellett?
2011. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A BAbits-ba is beadtam a jelentkezést. oda 22-én megyek felvételizni angolból. a Leőwey mellet pedig azért döntöttem, mert most a bőrklinikára költöznek, nekem meg 270m re lesz, és azt hallottam, hogy jó iskola. Amúgy meg hogy miért? hát jókérdés. anyám mondta h az akkor jó suli volt amikor ő volt gimis, Nagy Lajosba nem akartam ,mert 1házi suli és az nagyon messze áll tőlem, LEőweyben voltam nyíltnapon, suli átlaga állítólag 4,3 az angol órájuk meg nagyon jó volt. Nekem meg igazából gimiből az angol a lényeg, legyen belőle nyelvvizsgám éretségiig... Ja meg itt volt spanyol, én meg azt szeretnék tanulni. De a Babits-ba is beadtam a jelentkezést. Miért? Te mit hallottál? az jobb iskola?
2011. febr. 15. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdeztem mert nem jó! A Leöwey az egyik legjobb! A szomszéd lány járt oda és nagyon szerette. Most elsős a Közgázon és nagyon tud a csaj!
2011. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jójó rendben, csak azthitem, hogy te ugy tudod hogy az nem jó iskola... bocsi a retenetes helytelenírásért
2011. febr. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!