Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz a beszédalkalmassági...

Nehéz a beszédalkalmassági vizsga az ELTE csecsemő és kisgyermeknevelői szakon?

Figyelt kérdés
Idén végzem, és ezt a szakot szeretném megjelölni elsőnek, van valakinek valamilyen tapasztalata erről a szakron ill. beszédalkalmassági vizsgáról?Jelentkezik még valaki erre a szakra?
2011. febr. 12. 10:14
 1/9 anonim válasza:

Én is ide fogok jelentkezni :) Elméletileg nincs probléma a beszédalkalmasságival, csak tagoltan, szépen, nem hadarva kell felolvasni egy szöveget.

Ennél többet sajnos én sem tudok :(

Sok sikert az érettségihez

2011. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megnézik h nem-e hadarsz, raccsolsz, hanem szép artikuláltan, szavatosan beszélsz-e
2011. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na ez nekem maga lenne a halál. Darálok és sejpítek, ha fáradt vagyok még néha raccsolok is.. :D

Szép szakot választottatok egyébként, sok sikert és kitartást hozzá!:)

2011. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hali :)

Én is ide jelentkezetem,de én mást olvastam az egytem honlapján.Ott azt írták,hogy a beszédalkalmassági erre a szakra,a motivációs beszélgetés lesz,és nem oloovasni kell.És nekem is lenne egy kérdésem hozzátok. Nekünk ügye nem kell ének és tesi alkalmassági csak beszédalkalmassági,mert a tájékoztatóba is az van feltüntetve.A Debreceni Egyetem viszont teljes alakamasságit kér:S:S

Az ELTEre csak beszédalkalmasságit tudtdok vagy kell más is??

A válaszokat előre is köszönöm:)

2011. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jövőre szeretnék erre a szakra jelentkezni az ELTE-re. Megírnátok, hogy mi volt a beszédalkalmasságin? :)
2011. júl. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A beszédalkalmassági annyiból állt, hogy olvasnod kell egy kicsit :)
2011. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
OLVASNI? én úgy tudom, hogy beszélgetni kell csak. Aki volt már ilyenen, az megmondaná esetleg hogy mennyire szigorúak, és hogy miről beszélgettek?
2012. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet, hogy már későn válaszolok, de én voltam kb 3x..minden alkalommal olvasni is kellett és beszélgetni is. majd eldöntik h van e valami logopédiai hiba, ha van akkor leküldenek logopédushoz felülvizsgálatra..ha szerencséd van megadja, ha nem (mint nekem) akkor nem. Ja és nekem annyi a "bajom", hogy susog a s betűm - de ezt mondják kb a jelentkezők 80%ának.
2015. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De mi az hogy susog?
2016. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!