Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételizők! Hova kell beírni?

E-felvételizők! Hova kell beírni?

Figyelt kérdés
A többletpontok menüpontban a "Nyelvtudást igazoló dokumentum adataihoz kell beírnom az emeltszintű angol érettségimet? Sügős lenne. Köszönöm.
2011. febr. 11. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nyelvvizsgának számít, akkor igen.
2011. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy előrehozott érettségi. Arról még nincs papírod. Igen, van róla törzslap-kivonatod, de azt a felviben nem fogadják el (emiatt nem kell beírni az előrehozott érettségi eredményét sem). Tehát, mivel nem tudod mivel igazolni, most még ne írd be. Majd ha júniusban megkapod az érettségi bizonyítványt, azzal bizonyítani tudod, hiánypótlásként beadod.


Ha már régen érettségiztél, akkor pedig az érettségi bizonyítványoddal igazolod. Ennyi.

2011. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha nyelvvizsgának számít, akkor igen."

Nem, az emelt szintűt annak számítják, de nem úgy kell kezelni a felviben.

Ahogy a második is írta, egyszerűen az érettségi bizonyítványt kell majd a megfelelő időben beküldeni, előtte semmit sehova nem kell beírni róla, tavaly én is tapasztaltam.

2011. febr. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Tavaly tettem le az emelt érettségi vizsgát, előrehozottan, így csak törzslapkivonatom van. Köszönöm szépen.:)
2011. febr. 12. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!