Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A közlekedésmérnökin sok a...

Nándi18 kérdése:

A közlekedésmérnökin sok a matek meg fizika?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát, nem is filozófiatörténetet tanítanak sokat...
2011. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fizika 1 féléven át van, az megcsinálható.

A matek gázos abból 3 félév van, plusz 4. félévben még operációkutatás címén de az is matematika.

A matek kimondottan szórótárgy, és rengeteg más is épül rá...

2011. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
akármilyen mérnökire jársz, a jó öreg analízist nem úszod meg. sőt, talán még egy kis lineáris algebra, vagy kombinatorika is becsúszik. de azért nem egy matek szak...
2011. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a matek nagyon alap bármilyen mérnöki képzésen.
2011. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát 4es közép matek érettségi lehet oda kevés lesz...:)

köszi a válaszokat!

2011. febr. 12. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézd le ennyire magad.

Én szintén közép 4-es matekkal jöttem közlekmérnökire győrbe, megszenvedem a matekot, csúszok is vele, de ha a tükörbe nézek be kell valljam: nem foglalkoztam vele eleget. Ha jobban odateszem magam többet foglalkozok vele, többet tanulok meglett volna.

Közép 4-essel ha kicsit jobban odateszed magad gond nélkül megy.

Győrt jelölnéd meg amúgy?

2011. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem. valahol budapesten lett volna, de azóta végül máshova adtam le a jelentkezésemet. az egész nagyon képlékeny még... sajnos.

igazából egy külön kérdést is kiírhatnék, arról; hogyan nőhetek fel gyorsan és egyszerűen, avagy mit kezdjek az életemmel, továbbtanulás terén.:)

ezzel sokan így vannak, de én nem akartam beállni a sorba. jó lenne sokkal céltudatosabbnak lenni.

2011. febr. 15. 18:43
 8/8 anonim válasza:
50%
Az, hogy fizika csak 1 féléven át van, egyáltalán nem igaz. Ott van pl a mechanika (statika, dinamika, sziltan) és elektrotechnika, plusz még van jó pár tárgy. Nem fizika néven futnak, de attól még azok. Én BME-re járok, de gondolom máshol is így van.
2011. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!