Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit javasolsz? Többi lent.

Mit javasolsz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval most vagyok hetedikes, de már nagyban gondolkodom a továbbtanuláson. Sajnos halvány lila gőzöm sincs merre menjek. Gimnáziumba nem akarok járni hisz 4-5 évet nem akarok ezzel elpocsékolni. Jó tudom kapok érettségit, de szakmát nem tanultam. Nem értek különösebben semmihez legalábbis olyanhoz amiből meglehetne élni. Matekból sík h*lye vagyok szóval olyan iskolába ahol ez a legfőbb tárgy már nem mehetek. Az íráshoz van némi tehetségem úgy érzem és ezt most nem csak úgy a levegőből mondom, mint akik beképzelték maguknak. Egy év alatt vagy kicsit kevesebb idő alatt a nulláról nem azt mondom, hogy a csúcsra, de már egy szép szintet elértem.

Ezen kívül irodalomból és nyelvtanból vagyok a legjobb.

A rajzhoz is úgy érzem, hogy lenne tehetségem, ha a heti egy órán kívül amit az iskolában kapunk lenne még lehetőségem tanulni.

A kérdésem pedig az lenne, hogy még is milyen szakmát javasolnátok nekem? Én az újságíráson is gondolkoztam esetleg fotózáson vagy a ruhaiparin.

Szóval valami olyan kéne amivel aránylag lehet keresni is, de főként amihez kedvem is lenne.

A lényeg, hogy kreatív legyen. Ha javasoltok valamit és, ha iskolát is tudnátok Budapesten hozzá akkor azt megköszönném(:


2011. febr. 9. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!