Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik mesterszaknaknak van...

Melyik mesterszaknaknak van értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
Három éve végeztem, és most szeretnék mesterit csinálni, egyik tárgyamból. Számtekes vagyok már tizenkét éve, és éppen ezért oda vonzódnék, de gondolkodok a bioszon is, hogy abból kellene mestert csinálni. Hozzáteszem nem akarok tanárként dolgozni, csak szeretném, ha legalább az egyik szakomból magasabb lenne a papírom mint egy főiskola. Melyiknek van értelme szerintetek, mert van még ez a négy államilag finanszíroztatható félévem és ki akarom használni, na meg így hátha össze is hozna a sors leendő munkahelyi emberekkel, mert most kénytelen vagyok egy gyárban lenni sajnos, és már unom.
2011. febr. 9. 16:18
 1/2 Zoliol ***** válasza:
számtekkel jobban jársz SOKKAL
2011. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. de szerinted a biosszal mért nem? Mondjuk ott ilyen sejtbioszra meg biokémiára szakosodni a fenének sincs kedve.
2011. febr. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!