Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egri Eventusról miket...

Az egri Eventusról miket tudtok elmondani?

Figyelt kérdés
Kolis leszek így arról is lehetne mondani infókat. Én fényképészetre vagy animációra mennék ezekről is írjatok lécci
2011. febr. 8. 21:18
 1/6 anonim válasza:
a patak mellett van...
2011. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk voltak tájékoztatót tartani, de nem tudom, én elgondolkodtam rajta, ez egy legális iskola-e... nagyon hülye nő tartotta, lehet, hogy ezért gondolom, nem akarom elvenni a kedved!
2011. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem sok jót hallottam róla :S
2011. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Őszintén szólva nem sok jót hallottam róla, de ki tudja.. Sok elvont emós gyerek jár oda...
2011. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy tanárnő ismerősöm, ő mesélte hogy állást keresett és látott hirdetést hogy tanárt keresnek, csak az nem volt oda írva hogy melyik suliba :D Mikor felhívta derült ki hogy az Eventusról van szó és már nem érdekelte az állás. Sajnos tényleg nagyon sok h.lye jár oda, akkor már inkább az Eszterházyval szemezgess, ha a művészetek érdekelnek.
2011. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Arielakishableány válasza:
DRÁGA!!! És soha nem volt "fényképészet" szak, esetleg fotográfus, de azis csak papiron, mert az iskolában nincs ilyen.
2012. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!