Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SOTE-ÁOK tanterve fenn van...

A SOTE-ÁOK tanterve fenn van valahol az interneten?

Figyelt kérdés
Tudom, google a barátom, de nem találom.
2011. febr. 1. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hogy melyik évben mit tanulnak? Sztem nincs fenn, de az első évet el tudom mondani...:D:D
2011. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mondd el kérlek :)
2011. febr. 1. 20:29
 3/5 A kérdező kommentje:
És azt is írd mellé kérlek, hogy melyik gyakrolati tárgy, vagy kollokvium
2011. febr. 1. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, szóval kötelező tárgy az Anatómia, szövet- és fejlődéstan, vizsga van belőle. Az orvosi kémia is kötelező, szintén vizsga van belőle. Mindkét tárgyból vannak előadások és gyakorlatok is a fél év folyamán. Kötelező tárgy az Orvosi kommunikáció (szintén van előadás és gyakorlati óra is ill. az első évfolyamfeleseknek szociológia van helyette, és második félévben van nekik kommunikáció, mikor a második évfolyamfélnek a szociológia), és vizsga van belőle. Ez a helyzet a Biostatisztikával is. Emellett kötelező a tesi és az Elsősegély, mindkettőből csak aláírás van. Ezek mellé kötelezően választható és szabadon választható tárgyakat vehetsz fel. Második félévben van Anatómia, szövet- és fejlődéstan II, Orvosi biokémia és molekuláris kémia, Orvosi biofizika, Orvosi szociológia, Bevezetés a klinikumba, mindegyikből vizsga van, és van a tesi, ami aláírásos.
2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2011. febr. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!