Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gimikből küldik tovább a...

A gimikből küldik tovább a jelentkezést az egyetemre vagy ezt nekünk kell személyesen?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán megkérdezik, hogy hova akarunk felvételizni?
2011. jan. 30. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent neked kell intézned, ez egy IQ-teszt is egyúttal, hogy alkalmas vagy-e felsőfokú tanulmányokra.
2011. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tőlünk megkérdezték, hogy ki hova megy, de nekünk kellett intézni a jelentkezést. A jelentkezési lapokat a suli rendelte meg nekünk (de mi fizettük ki), mindenki otthon kitöltötte magának, az én ofőm mondjuk kis precíz volt, ő mindenkiét átnézte postázás előtt, de ez nem feltétlen jellemző.


A postára is mindenki magának vitte el és adta fel.

2011. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te magad intezed, nalunk meg csak meg sem kerdeztek, hogy kinek mi a terve, csak a fakultacios tanarok, akik emelt erettsegire keszitettek fel.
2011. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.: jelentkezési lapot rendelni? sok helyről le is lehet tölteni nem vagy, hogy megy ez?:)


egyébként köszi szépen :)

2011. jan. 30. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Letölteni nem lehet, meg lehet venni (pl. postán), illetve egyes helyeken (pl. Educatio Központ) ingyen adják, nekünk úgy lett rendelve, hogy központilag rendeltük a vastag kék felvis könyveket, és ahhoz volt.
2011. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy ott van az e-felvi, ami ezerszer egyszerűbb, mint postára szaladgálni.
2011. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van, hogy az iskola megrendeli, úgy általában a legegyszerűbb, de ezt nem kötelességük megtenni. A felvételi tájékoztatóban is van jelentkezési lap, bár akkor a lappal együtt az egész könyvet meg kell venni. Én tavaly ezért e-felvételivel jelentkeztem, mivel csak külön lapot sehol nem kaptam, se a postán, se sehol máshol, mindenhol csak a könyvvel együtt volt, én meg nem akartam egy olyan könyvvért fizetni, aminek a tartalmára semmi szükségem nincs.

De amúgy a felvi.hu-n minden tennivaló le van írva pontosan és érthetően, ha valami mégsem világos, akkor:

Felsőoktatási felvételi



A felvételi eljárással kapcsolatos általános kérdésekben: 189

(1-es nyelvválasztó / 6. menüpont, felsőoktatási felvételi tájékoztatás) Kormányzati Ügyféltájékoztató Központ

Beadott jelentkezést érintő konkrét ügyekben: (06-1) 477-3131

Levélcím: 1380 Budapest Pf. 1190

E-mail: info@felvi.hu

E-felvételivel kapcsolatban: efelveteli@felvi.hu


Nem egy nagy ördöngösség a felvételi, csak pontosan kell csinálni a dolgokat, és inkább kétszer nézz át mindent.

2011. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!