Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőfokú szakképzés korhatárh...

Felsőfokú szakképzés korhatárhoz van kötve? Úgy értem, hogy ha elmúltam 23, akkor már fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Most szeretnék jelentkezni ilyen képzésre, de ez nem középiskolában indul, hanem egyetemen. Van egy okj-s végzettségem, de még pár éve szereztem, amit középiskolában indítottak, és nem volt pontrendszer sem. Ha egyetemen indítják és elmúltam 23, akkor ez még ingyenes?
2011. jan. 27. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingyenes, az államilag finanszírozott egyetemi évekből vesznek el ilyenkor, amiből 12 félév jár mindenkinek.
2011. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnyugodtam! Nem találtam semmi törvényt ezzel kapcsolatban sehol sem. Tehát akkor nyugodtan lehet ilyenkor is jelentkezni nappalira, ha elmúltál 23.
2011. jan. 27. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, mehetsz rá és ingyenes, ha eléred a ponthatárt. de nem sok olyan van, ami ér is valamit.
2011. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem olyan rosszak ezek, mivel ezek gyakorlatot is adnak, nem úgy mint a legtöbb alapképzés.
2011. jan. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!