Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az iskoláról?

Figyelt kérdés

[link]

Gyermekház általános iskola és szakképző is.

Informatikai iskolába járok most és 10-kes vagyok és át szeretnék ide menni, átvennének szerintetek félévkor most?

Mi a véleményetek erről az iskoláról?

Felvennének engem így?

(amugy a bizonyítványom nem túl jó)


Aki idejár az írjon egy kicsit róla, ha lehet.


2011. jan. 25. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem járok oda, annyit tudok róla, hogy két általános iskolai o.társam is oda ment tovább, és hát nem éppen az eszükről, tanulni akarásukról voltak híresek (egyik egy olcsó kva volt, másik ugyanaz + mellé még valami betegsége is volt, dyslexia, vagy nem tudom), ez alapján sejtem milyen lehet ott a színvonal.
2011. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt tudom hozzátenni, hogy ha valamit számít is neked a jövőd, inkább vagy maradj ott ahol vagy, és szedd össze magad, vagy ha más okai vannak, hogy el akarsz menni, akkor is inkább egy hasonló színvonalú iskolát keress, de semmiképp se gyengébbet.
2011. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

miért?


mert sok a kurw@ ott?


az itt is van, mindenhol van az...


én eléggé nehéz iskolába járok és megvan rá az okom hogy miért szeretnék elmenni...



egyéb vélemény mástól?

2011. jan. 25. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csak krvák, de gyanítom egyéb suttyókkal is tele van. De te dolgod. Mindenesetre szerintem alap dolog, hogy az ember nem veszi körül magát egy rakat lúzerrel. De te dolgod, mondom. Ha gondolod adhatok facebook linket azokhoz akik oda járnak ismerőseim, aztán tőlük kérdezhetsz... Nem hiszem hogy innen olyan sokan járnának oda.
2011. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor elküldöd a facebook linket?
2011. jan. 25. 18:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Elküldtem üzenetben.
2011. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 25. 18:32
 8/12 A kérdező kommentje:
de ha kérdezi hogy honnan tudom hogy ő odajár meg hogy facebook-ja van akkor mit mondjak?
2011. jan. 25. 18:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Az adatlapján kint van, hogy oda jár, mond hogy véletlenül találtál rá az adatlapjára és ott láttad hogy odajár.
2011. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

megkérdeztem tőle meg még egy embertől is, és szerintük nagyon jó suli.


De átvennének engem oda most félévkor?

2011. jan. 26. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!