Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik egyetem...

Szerintetek melyik egyetem műszaki kara "jobb"?

Figyelt kérdés

Természetesen első helyen a BME áll, másodikon pedig talán a győri Széchenyi Egyetem illetve a Miskolci Egyetem.

Kiváncsi vagyok, Ti hogy rangsorolnátok a műszaki karokat(BME, SZE, ME, SZTE, PTE, DE, Óbudai egyetem). Főiskolák felejtősek.

Előre is köszönöm!


2011. jan. 23. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Szegedet, Pécset nem ismerem. Debrecenbe ne menj műszakira. BME legyen az első. A miskolciról mondanak jókat, de Győr sem rossz. Nemrég voltak nálunk a BME-n győri egyetemisták, hídépítő versenyen, aztán mit ne mondjak... khm... elég jók voltak. :)

Főiskola felejtős? Hát az Óbudai Egyetem nem rég lett egyetem. :)

2011. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugye te is tudod, hogy nincs külön főiskola? Sőt tudod mit? Ha bme-re mész mérnöknek Bsc-re, főiskolai szintű végzettséged lesz. Szóval ha ez neked felejtős... akkor ne menj egyetemre. Esetleg máskor tájékozódj.
2011. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Győri hídépítősök a legjobbak hajrá fiúúk :DD

Amúgy én is BME-t raknám első helyre,de SZTE-ről is csupa jót hallani,én SZE-s vagyok és szerintem itt is nagyon jó a képzés

2011. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
u.i. másodiknak igaza van :D igyis-ugyis főiskolai képzést kapsz
2011. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!