Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kecskeméti ÁFEOSZ-ba szeretn...

A kecskeméti ÁFEOSZ-ba szeretnék jelentkezni. Kecskemétiek! Van esélyem?

Figyelt kérdés
A kéttannyelvű németére akarok.. a jegyekből a max. 25-ből 22, 5-et viszek. a 100 pontos központit elfelezik,tehát max ötven pontot lehet vele szerezni, ebből viszek kb 28-at össz. ha a szóbelim nagyon jól sikerül, lehet esélyem? (Az a baj,hogy a matekközpontit nagyon elszúrtam.) Ha a kéttannyelvű németre nem vesznek fel, a közgáz szakra van esélyem?
2011. jan. 23. 17:50
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Szia! Én is német kéttannyelvűre akarok menni az ÁFEOSZ-ba.Te voltál a nyíltapon? Én voltam, de sajnos nem sokat láttam belőle, mert iszonyat nagy volt a tömeg és inkább eljöttünk..:S

Te mennyire ismered az iskolát? Tudsz esetleg nekem egy kis felvilágosítást adni arról, hogy milyen az iskola, a tanárok, a diákok, stb.? köszi előre is:)

2011. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
sziaszia. Én is voltam a nyílt napon, szerintem messze a legjobb, legbarátságosabb iskola Kecskeméten. Hiába mondják, hogy a Katona Gimnázium a legjobb meg egyebek.. A tanárok hihetetlenül empatikusak, segítőkészek, az igazgató úr is nagyon rendes. Én a központit is ott írtam meg, találkoztam ottani diákokkal, ők is nagyon szeretik az iskolát.Persze biztosan vannak negatívumok is, ( pl nekünk- ha felvesznek 0. évfolyamban 0. órák és korán kelés), de szerintem az iskola légköre mindezt feledteti, s melyik iskoláról mondható el az,hogy tökéletes?Én mindhárom szakát megjelölöm ( elsőként a 0. német nyelvi előkészítős osztályt, aztán közgazdaságtan, majd marketing). Sok ismerősöm, barátom jár oda, 1-2 kivétellel mindannyian szeretik. Neked hogy sikerült a központid?Milyen jegyeket hozol? S ha nem veszed tolakodásnak, megkérdezhetem a neved? :) sok sikert a szóbelihez.
2011. jan. 27. 21:06
 3/30 anonim válasza:
kell felvételezni?
2011. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
igen, szóbelizni.. [link]
2011. jan. 31. 22:28
 5/30 anonim ***** válasza:

én angolra szeretnék menni :) nekem a szóbeli nélkül megvan 64 pont, de félek hogy nem vesznek fel, mert angolra többen jelentkeznek :S

igazából én németet és angolt is tanulok

2011. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:

*első kérdező :D

hú hát ennek nagyon örülök :) én is sok jót hallottam már róla, de a tanáraim, meg a családom is eléggé megszólták, hogy jajj ez Coopos iskola biztos nem jó... -.- :D pedig nekem nagyon tetszett.:))

Én két szakmát jelöltem meg. Elsőnek a kéttannyelvűt és utána a kereskedelem-marketinget. Nagyon remélem, hogy felvesznek az egyikbe.:D

A központin 69 pontom lett.

A jegyeim.. hát csak reménykedni tudok benne, hogy a tesit nem nézik, mert abból hármas kaptam..:/

Egyébként biológián, fizikán és kémián kivül minden ötös.

És neked?:)

Egyébként Molnár Vanessza. És téged hogy hivnak?:)

Köszönöm. Neked is:))

2011. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

én mindenből 5-ös vagyok, (igazából a tesi nem nagyon számít ám) amúgy én is 4-es lettem volna, de megkaptam az 5-öst, mert kitartó voltam :)

a központim 76 pont lett :D csak ugye megfelezik

egyébként Fekete Renáta vagyok :)

te is az ÁFEOSZ-ba írtad a felvételit???

2011. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

helyesen ÁFEOSZ-ban :DDDDD

látszik hogy a magyart rontottam el

2011. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
jaaaj bocsi nem is tőlem kérdezted *pirul*
2011. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

wow.:D akkor gratulálok :D

nem, én nem ott irtam. ott akartam, de aztán még se :D

te kecskeméti vagy?:)

2011. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!