Hogyan lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Általánosban jó tanuló voltam, sosem kellett tanulnom. Bekerültem szeptemberben egy erős kéttannyelvű gimnáziumba, de itt már kellene tanulni, de egyszerűen nem tudok. Ha le is ülök, 10 perc múlva felkelek. Mit tudnék csinálni szerintetek? Hogyan kell tanulni helyesen?

15/f


2011. jan. 23. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem kelsz fel...:D ha az akarat hiányzik akkor semmilyen módszer nem fog működni,fejben kell eldönteni hogy akarod-e avagy sem,ha meg akarod akkor beülsz a szobádba egy bögre kávével,telefon/TV Off és hajrá,ha máshogy nem megy írj le mindent újra,az nekem mindig segít csak nagyon időigényes
2011. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kávéval*
2011. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne már, csak 15 éves, ne tömjük kávéval!

Amúgy abszolút egyet értek, agyban dől el! Ha elhatározod hogy most leülsz és tanulsz amíg meg nem tanultad, akkor menni fog... ha csak lébecolsz, akkor viszont mindig találni fogsz jobb elfoglaltságot. Kapcsold ki a számítógépedet, és addig ne állj fel a füzeted/könyved mellől, amíg meg nem tanultad amit kell. Esetleg félóránként sétálj egy kört a lakásban, de ennyi. Elég sokan túlélték már a középiskolát ahhoz, hogy csak neked ne menjen! :)

2011. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
melyik gimibe mentél? mondjuk szerintem neked egy kicsit nehezebb tanuli mivel fiú és ezért nem vagy annyira szorgalmas mint egy lány(nem mindegyik)és akkár 3 órát is ülni a könyve fölött vagy nem tudom?! xd
2011. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szent laci kőbányán.
2011. jan. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!